Články

Nelítostný bojovník s tuky – Vanquish

V Salonu GHC nabízíme revoluční ošetření přístrojem Vanquish, které Vám pomůže zbavit se tukových polštářků bez námahy a bolesti. Vanquish přináší řešení pro formování problémových partií – rychle, efektivně a bez „jojo efektu“, zároveň napne pleť ošetřovaných partiích díky podpoře tvorby kolagenu a redukuje celulitidu! V USA a Velké Británii je Vanquish nejpopulárnější hubnoucí procedurou.

Ošetření trvá 30 – 45 minut na oblast břicha a boků a po 20 minutách na oblasti stehen. Selektivní vysokofrekvenční pole je velmi přesně zacíleno pouze do tukové tkáně, zatímco kůže je automaticky chlazena okolním prostředím. Teplota v cílové tkáni je proto výrazně vyšší než v ostatních tkáních.

Jsou doporučována minimálně 4 ošetření, aby byl výsledek dostatečně viditelný. Úbytek je individuální u každého klienta. Je možný úbytek i několik cm v obvodu.

Vhodným doplňkem ošetření je přístrojová či manuální lymfodrenáž, k uvolnění lymfatických cest. Tato lymfodrenáž však není podmínkou a i bez ní na sobě budete již po první aplikaci pozorovat úbytek tukových polštářků.

Opakování ošetření dané partie je doporučováno po 7 dnech, v případě využití lymfodrenáže pak po 5 dnech.

POZOR AKČNÍ CENA 9.500,- Kč za 5 ošetření
při zakoupení do 28. února 2018

Read more →

Zatočte před Vánoci s centimetry a celulitidou

3 NOVINKY V OBLASTI TĚLOVÉHO OŠETŘENÍ

OSMO THERMY – 2100,- Kč

zeštíhlení, exfoliace, hloubkové čištění, drenáž

Originalita této péče spočívá ve dvou různých způsobech použití soli Guérande: nejdříve se provádí exfoliace pomocí přípravku Exfoliant Osmo-Thermy a po ní následuje tepelný tělový zábal s využitím přípravků Osmo-Thermy Cellulite, Drainage, Energy.

Exfoliant Osmo -Thermy je tělový peelingový přípravek s obsahem přírodních solí. Obsahuje jemnou sůl Guérande. Kromě toho, že se jedná o bohatý zdroj minerálů, působí tyto krystalky soli, o velikosti menší než 1 mm, mimořádně šetrně na kůži. Toto ošetření je rovněž obohaceno o stopové prvky ve formě oligosolí. Jedná se o práškový přípravek, který má dokonce ještě jemnější strukturu než samotná sůl. Po smíchání s masážním olejem taje na kůži a vyvolává tak šetrný exfoliační účinek, který pomáhá obnovovat hladinu minerálů, aniž by docházelo k podráždění kožní tkáně. Ošetření pomocí Exfoliantu Osmo-Thermy by ideálně mělo předcházet všem typům tělové péče, aby se odstranily odumřelé kožní buňky a také toxiny, při současném uvolnění pórů, tak aby aktivní složky mohli optimálně pronikat do kůže. Přípravek není vhodné aplikovat na poškozenou nebo popraskanou kůži ani těsně po depilaci.

V případě soli Guérande, byla rovněž prokázána mimořádná účinnost při jejím aplikování ve formě tělového zábalu. V kombinaci se zahřívací přikrývkou spouštějí tři tělové zábaly Osmo-Thermy pro ošetření celulitidy, odvodnění a energii intenzivní pocení a tudíž významné pročišťování kožní tkáně, jsou tedy užitečným zdrojem při boji proti “měkké” celulitidě a špatnému oběhu. A dále dochází k osmóze, která podporuje výměnu iontů a umožňuje tak tělu doplňovat hladinu minerálů podle jeho specifických potřeb.

Tělové zábaly OSMO-THERMY mají následující složení:

 • Sůl Guérande
 • Květové nebo ovocné práškové extrakty se zeštíhlujícími, odvodňujícími nebo tonizujícími vlastnostmi podle zvoleného tělového zábalu Osmo-Thermy. Díky osmotickému účinku tyto aktivní složky v práškové formě působí v místě aplikace do hloubky.
 • Okvětní lístky rostlin (chrpy, měsíčku a bezu černého) se stimulujícími barvami, které vykazují komplementární vlastnosti, stejné jako příslušné květy nebo ovocné extrakty.

OSMO-THERMY

GENETIX SLIM – 2450,- Kč

zeštíhlující péče proti obezitě způsobené dědičností

Inovace pro každého, kdo odmítá přijmout možné fatální důsledky dědičného nadměrného hromadění tuku v těle!
Nejvíce fyziologický a bezpečný způsob snižování hmotnosti. Zaručuje postupné uvolňování přebytečného tuku a v něm obsažených toxinů. Poskytuje viditelné výsledky, aniž by zatěžoval organismus. Tato dermokosmetika působící na geny pomůže i těm, kteří velmi obtížně hubnou.

GENETIX SLIM

CELLULIT VIB – 1950,-

šokové “ultrazvukové” ošetření – intenzivní lokální péče na hubnutí proti tvrdé celulitidě

Remodelace trojrozměrné struktury adipózní tkáně

Cellulit’vib je nové šokové ošetření vyznačující se „ultrazvukovým“ účinkem, které pochází z našich laboratoří. Při tomto řešení jsme se inspirovali přímo lýzou adipocytů, která se provádí v estetické medicíně s cílem odstranění nadměrného tuku a celulitidy. Tohoto účinku se zde dosahuje na základě působení „spouštěcího“ fytokomplexu, který dokáže rozbíjet vazby zodpovědné za tvorbu bouliček tukových buněk a jejich inkrustaci pod kůží. Tento zeštíhlující účinek se zachovává a zesiluje působením drenážního lipolytického komplexu, jenž uvolňovaný tuk spaluje a odstraňuje jej.

ZEŠTÍHLUJÍCÍ PŮSOBENÍ VYUŽÍVAJÍCÍ 3 METOD:

 • Oddělování adipocytů
 • Spalování uvolněných mastných kyselin
 • Odvádění odpadních látek

Cellulit’VIB, který představuje kompletní zeštíhlující ošetření, se doporučuje také pro posílení a prodloužení účinků ultrazvukových ošetření absolvovaných v kosmetickém salónu.

Celulitida je výsledkem řady fyziologických nerovnováh:

 • Hromadění tukových buněk
 • Dělení adipocytů
 • Oběhové problémy
 • Oxidační stres
 • Zánětlivé reakce

Vývoj celulitidy podporuje sedavý životní styl, nevyvážená strava a každodenní stres. Její tvorbě unikne velmi málo žen, ať již jsou postavy štíhlejší či zaoblenější. Nadměrný vývoj tukových buněk vede k dysfunkci tukové tkáně a tvorbě celulitidy.

Ultrazvuková revoluce v oblasti anti-celulitní péče

Od okamžiku, kdy se ultrazvuk začal používat pro estetické účely, se zařadil mezi uznávané metody zeštíhlování. V neustálém úsilí o dosažení lepší účinnosti jsme v našich laboratořích úspěšně zahrnuli vysokou vibrační sílu ultrazvuku do nového, technicky vyspělého zeštíhlujícího komplexu, který je schopen cíleně korektivně působit na tukovou hmotu.

Ericson Labratoire vytvořil Cellulit’VIB, což je vskutku remodelující péče vyznačující se vysokou přesností, která působí do hloubky proti tuku a vyhlazuje povrchovou celulitidu.

CELLULIT VIB

Read more →