NOVACID+

Ošetření s „duálním“ působením mechanického a chemického peelingu

hydra-clinic-view

Synergické působení 9 ovocných kyselin

Ericson Laboratoire, inspirovaná postupy medicínské kosmetiky, nyní nabízí metodu „DVOJÍ“ exfoliace, která se skládá z mechanického a chemického peelingu.

Mechanický peeling se provádí pomoci krystalů oxidu hlinitého, které v porovnání s mechanickou mikrodermabrazí pomocí tradičních exfoliačních perliček přinášejí nesrovnatelné výsledky. Tato mikrodermabraze pomáhá efektivně odstraňovat odumřelé buňky z pleti a reaktivovat tak buněčnou obnovu. Rovněž pleť připravuje pro chemický peeling a usnadňuje průnik alfa-hydroxy kyselin.

Hlavní úlohou AHA kyselin v kosmetice je stimulovat buněčnou obnovu. Řada produktů péče o pleť Novacid+ je svého druhu jedinečná, jelikož v sobě slučuje působení 9 kyselin, které společně reaktivují obnovu pleti (kyselina glykolová, kyselina salicylová, kyselina mléčná, kyselina askorbová, kyselina mandlová, kyselina jablečná, kyselina vinná, kyselina galaktarová a kyselina citrónová). AHA kyseliny na pleť působí postupně a vedou k hladší, jasnější a pevnější pleti, její jemnější textuře a rovnoměrnému charakteru.

V našich výzkumných laboratořích jsme vyvinuli přípravky o různých koncentracích, které jsou určené pro profesionální použití nebo pro domácí péči.

Profesionální přípravky Novacid+ pro ošetření v kosmetických salónech obsahují AHA ve vysokých koncentracích s využitím 70% roztoku kyseliny glykolové. Tato vysoká koncentrace kyselin AHA umožňuje získat dobré výsledky, protože přípravek je tím pádem schopen proniknout mnohem hlouběji.

Při provedení 6 ošetření ve dvouměsíční kúře dosahujeme stejných výsledků jako u středně chemického lékařského peelingu, ovšem bez vedlejších účinků: bez bolesti, bez nadměrného zčervenání a olupování pokožky.

Zpět