O nás

Již více než 20 let funguje naše prestižní Klinika GHC Praha v samém srdci historického centra Prahy. Díky Vaší přízni si stále drží prvenství ve kvalitě a komplexnosti svých služeb. Klinika GHC Praha tak poskytuje opravdu špičkovou celostní péči, a aby svým klientům nabídla ještě víc, vybudovala luxusní wellness salon GHC, ve kterém naleznete kosmetické a wellness služby na vysoké úrovni.

V salonu GHC se ocitnete v centru veškeré pozornosti! Náš salon GHC nabízí dokonalou péči o Vaše tělo a pleť v neopakovatelné atmosféře…

Mgr. Leona Roubková
Fyzioterapeutka

Na mé práci se mi líbí asi hlavně její pestrost. Baví mě objevovat nové, to, že při soustředěné spolupráci s klientem nelze sklouznout ke stereotypu. Jak vždy říkal vážený pan profesor Lewit, zakladatel myofasciální medicíny u nás a jeden z pilířů „Pražské školy“ : „Kdo ošetřuje tam, kde to bolí, je ztracen“. Touto myšlenkou se při práci inspiruji a vlastně se pořád učím. V práci mohu navíc využít své sklony ke kreativitě a umění. V praxi jsem pochopila, že obecný ideál nelze najít a každý z nás má typický pohybový projev, tj. vlastní správné a dokonalé provedení pohybu. A sebe vidím v pozici průvodkyně na Vaší cestě ke zdraví. Znamená to, že není žádná univerzální “kuchařka” nejlepších cviků nebo jejich kombinací (i když mnohokrát už jste určitě slyšeli o “zaručených postupech”). Každý z nás máme rozdílné vnímání vlastního těla a různá je také naše pohybová interpretace. A klienti jsou mými opravdovými učiteli. Prostřednictvím zkušeností s nimi a jejich pozorováním se vždy zároveň zdokonaluji ve svých dovednostech a tím se posouvám stále dál.

Život je pohyb, neustálé učení a poznávání

- Leona

Bc. Anna Bezděková
Fyzioterapeutka

Lékařské obory mě dokázaly zaujmout již v raném dětství. Vždy mě fascinovala medicína a jakási symbióza mezi tělem a duší. Na mé práci se mi líbí propojení téměř všech medicínských oborů a význam přístupu k tělu jako k celku. Lidské tělo je dokonalý a unikátní systém a každý tento systém je navíc i originálem, tudíž lze odhalování příčin obtíží často přirovnat k detektivnímu příběhu, kdy je nutné najít onoho viníka, který se může skrývat v různých formách. Každá tato „detektivka“ je ojedinělá, a to je na fyzioterapii to krásné: odhalení příčin, odstranění obtíží, hledání té nejvhodnější ergonomie a pohybové cesty pro daného klienta a neustálé zdokonalování svých detektivních schopností z předešlých případů. Základním předpokladem pro spokojenost každého z nás je funkčnost našeho pohybového aparátu. Jeho význam a důležitost si často uvědomujeme až tehdy, když jsme nějakým způsobem – byť například dočasně – pohybově omezeni nebo cítíme nějaký diskomfort. Odstranění, či mírné zmenšení těchto potíží může hrát v našich životech velkou roli. Proto mě beneficence mé práce pro klienta naplňuje a uspokojuje.

Odhalování příčin obtíží je jako detektivní příběh

- Anna

Bára Hofmannová
Kosmetička

Po absolvování střední odborné školy se oboru kosmetička aktivně věnuji již 15 let. Během této doby jsem se zúčastnila mnoho tuzemských, ale i zahraničních školení zaměřených na specializovanou péči o pleť, nejrůznější a nejmodernější přístrojové techniky v kosmetice, kurzy líčení, manikúry, obličejové a tělové ošetření nejnovějších technik. Rukama mi prošlo nespočetně mnoho kosmetických řad, a proto Vám doporučím jenom to nejlepší přímo pro Vás a Vaši pleť.

Má práce je moje hobby

- Bára