Péče o ruce

Nejen šperky, ale i nehty a ruce jsou vizitkou každého z nás. Pro všechny, kteří dávají přednost kvalitním produktům a profesionálnímu přístupu nabízíme v našem Salonu GHC nadstandartní služby v péči o ruce a nehty. Naší prioritou je individuální přístup ke každému klientovi a to vše pomocí špičkové značky CND a Shellac.

Nabízíme tyto služby

Ruce za nás mluví beze slov. Co říkají ty Vaše?

Basic manicure

Tato procedura je základní nabídkou a je určena pro všechny, kteří chtějí v kratším čase co nejlepší efekt.

P-shine

P-shine nebo-li Japonská manikúra je stále velmi oblíbenou procedurou v oblasti regenerace nehtů. Tento druh manikúry vznikl před mnoha staletími v Japonsku a brzy se stal hitem po celém světě. Nehet je po celou dobu ošetřován přírodními produkty s obsahem včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky a prášku z lastur. Díky těmto ingrediencím je odolnost nehtu zvýšena a navíc výsledný efekt je velmi přirozený. Ideální péče pro poškozené či roztřepené nehty. Obnovení ochranné vrstvičky P-shine se doporučuje 1x za tři týdny.

Shellac

Unikátní technologie CND Shellac™ systému v sobě kombinuje lehkost laku s nedostižným leskem a dlouhotrvajícím nošením po několik týdnů. A to vše bez poškození nehtů! Nehty jsou naopak touto technologií přirozené a přesto zpevněné. Samozřejmostí je výběr z aktuálních trendových odstínů. Shellac systém Vám vydrží 2-3týdny, poté doporučujeme na obnovení/doplnění.

Krásné a upravené ruce jsou vizitkou člověka.

Služba Cena
Klasická manikúra 350,- Kč
P-shine 450,- Kč
Shellac 590,- Kč
Shellac odstranění 290,- Kč
Shellac odstranění v rámci služby 90,- Kč