Pro muže

Doba, kdy kosmetická ošetření vyhledávaly jen ženy, je pryč. Počet mužů, kteří chtějí zastavit proces stárnutí, kvalitně reprezentovat svou funkci nebo jen relaxovat po těžkém pracovním dnu, stále stoupá! Dokonalý vzhled dodává nejen ženám, ale i mužům dostatek sebevědomí, jak v profesním tak i v osobním životě. A co může právě náš Salon GHC nabídnout právě Vám?

Kosmetika

V kosmetické části našeho salonu můžeme mužům nabídnout péči právě pro ně, jelikož odlišnosti ženské a mužské pokožky nejsou malé. Pokožka je sice silnější než u žen, ale denním holením citlivější, dehydratovaná nebo naopak více trpí na záněty, rozšířené póry a nadměrnou produkci mazu. Nabízíme

Fyzioterapie

Nesmíte zapomínat ani na Vaše záda. Celkovou úlevu od bolesti z neustálého řízení v autě, práce s počítačem a jiných sedavých zaměstnání. Pro Vás máme speciální program, kdy se Vám budou věnovat naše vyškolené fyzioterapeutky a od bolesti Vám snadno a rychle pomohou.
Nabízíme:

Manikúra

V dnešní době nejen upravené vlasy, hladké oholení je součástí reprezentativního vzhledu muže, ale čím dál tím větší pozornost se upíná k čistě a profesionálně upraveným rukám! Protože víme, že času nemáte nazbyt, přichystali jsme pro Vás speciální balíček:

Odstranění chloupků

Novou oblastí, která muže čím dál tím více zajímá je trvalé odstranění nežádoucího ochlupení metodou IPL – pulzního světla. Metoda je velmi účinná, efektivní a hlavně rychlá. Sezení obvykle trvá od 10-30minut podle ošetřované oblasti. Pro maximální efekt je potřeba ošetření několikrát zopakovat. V nabídce pro muže máme tyto oblasti:

Rejuvenace

IPL má ovšem mnohostranné využití a dle zvoleného programu můžeme poskytnout i velmi silnou a účinnou rejuvenaci obličeje za velmi krátký čas cca 15-30minut!. Pro maximální efekt je potřeba ošetření několikrát zopakovat.

Ošetření těla Accent: proštíhlení, zpevnění

V neposlední řadě bychom Vám rádi nabídly i revoluční metodu pro štíhlení či jen zpevnění pokožky Accent. Jde o rychlou metodu za použití přístroje Accent XL. Jedná se o multifunkční radiofrekvenční přístroj, který na rozdíl od jiných radiofrekvenčních systémů poskytuje účinnou léčbu ochablé pokožky, celulitidy a odstranění nadbytečných tukových buněk. Pro ideální efekt je potřeba absolvovat ideálně celou kúru tj. 3-10 ošetření dle požadovaného efektu a konzultace s lékařem.

Služba Cena
Kosmetika Fresh Caviar 90min 2500,- Kč
Acti Biotic 90 min 1790,- Kč
Enzymacid 90 min 2200,- Kč
Bio Optic 45 min 1200,- Kč
Kineziologický rozbor 1100,- Kč
Masář zad a šíje 20 min 750,- Kč
Rehabilitační program zad 2500,- Kč
Manikúra Basic manikúra 350,- Kč
P-shine 450,- Kč
Odstranění chloupků IPL hrudník 3000,- Kč
IPL depilace záda 4000,- Kč
IPL depilace ramena 1800,- Kč
IPL depilace podbřišek 1300,- Kč
IPL depilace hrudník a břicho 6200,- Kč
Rejuvenace Rejuvenace obličeje 2000,- Kč
Accent do 30 min 3250,- Kč
Accent 30 – 60 min 6500,- Kč